+سالی که گذشت ،تلاش کردم تا بعضی از خواسته هام تیک بخوره ،مهم نیست که بعضیهاش به ثمر ننشست ،به ثمر ننشستنشون به این خاطر بود که با ارزشهای شخصیم تعارض داشتن،مهم اینه که من قدمی رو که می خواستم برداشتم و بالاخره اون فضاها رو تجربه کردم و در همون اندازه برام بی نهایت لذت بخش بود.تنها یک آرزوی دیگه برام مونده و اونم دیدن شفق قطبی هست:))

+سالی که گذشت من  هیچ فیلمی رو بدون پرداخت هزینه دانلود نکردم،

دکتر ارزش این تصمیم و عادت تازه رو بهتر می دونه:))

+چند روز قبل از اعلام رسمی شیوع کرونا،خبرهای خوبی برای شاغل شدنم به گوشم رسید و تلاشهام داشت ثمر می داد ،حتی یکی از پیشنهادها  تدریس در دانشگاه،عالی بود.اما کرونا مانع شد. منم نتونستم خودم رو متقاعد کنم که از قرنطینه خارج بشم. امیدوارم بعدا جبران بشه.تا همین اندازه اش هم برام نور امیدی شد.خدا رو شکر:)

+خواب دیدم دو تا دیوانه ایم و در یک مهمانی که برامون گرفتن،داریم چرخ می زنیم.من نمیشناختمت ،چهره ات آشنا نبود،اما توی خواب آشنا بودی.مهمانی حوصله مون رو سر برد،یواشکی از ساختمون  زدیم بیرون.شب بود و شب در شب چرخ می زد،تکرار مکرر می شد.انگار روزی نبود.تو کلاهت رو سرت گذاشته بودی با شالگردن.سگ ها و گرگ ها حمله کردن ،یک سگ با چشم های سرخ به ما که از ترس سرجامون خشکمون زده بود ،خیره شد.یک اتوبوس با بدنه زنگ زده و داغون از راه رسید.سوار اتوبوس  شدیم ،اینقدر ترسیده بودیم که در اتوبوس رو نبستیم.اتوبوس کج می رفت تو دل شب و بارون تیز میبارید روی شیشه هاش.صدای گرگ ها می اومد صدای زوزه شون تو دل شب.

+در سالی ک گذشت کتاب های خیلی خوبی خوندم و کتاب های فوق العاده ای خریدم که هنوز فرصت نشده  مطالعه کنم.در این قرنطینه ترجیح دادم بخش هایی از کتاب هایی که مرتبط با رشته ام بود و زمان تحصیل مطالعه نکرده بودم رو بخونم.تجربه خوبی بود.:)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها