به دعوت

جناب صفایی نژاد

پویش اینه: هر کس از حس و حال خودش در مورد بلاگ بیان بنویسه و بعد هم هر کاری، پیشنهادی، ایده ای برای رونق گرفتن این سرویس از دستش بر میاد رو بیان کنه!

حدود هشت سالی هست که وبلاگ می نویسم و از بلاگفا مهاجرت کردم به بیان.تخصصی در زمینه مدیریت رسانه وبلاگ  و کاربران ندارم برای همین نظر دادن در این رابطه برای من خیلی دشواره و دارم فکر می کنم اگر مدیر بیان با اون همه اطلاعات و تجربه به مشکل برخورده من که فقط یک کاربر هستم و اصلا اطلاعی از جزییات این حرفه ندارم چه طور می تونم در این زمینه نظر بدم؟پس اکتفا میکنم از موضع همون کاربر صحبت کردن:

مهاجرت به بیان مثل این بود که پیکان گوجه ای دهه شصتی نوستالژیکم رو تحویل موزه داده باشم و بعد یکدفعه ای نشسته باشم پشت یکی از این ماشین های فضایی! اینجا آمارگیر و گزارش کپی سرخورد داشت و نیازی نبود کدش رو پیدا کنی و به قالب اضافه کنی.چند تا آپشن دیگه هم داشت که یک سر و گردن از بلاگفا بالاتر بود،مثل محدودیت هایی که می تونستی اعمال کنی .اما من از قرمز شدن اعلان نظر در بلاگفا خوشم می آمد،اینجا نظرات فقط با شمایل نظر جدید اون بالا خودش رو نشون می ده.کاش اینجا هم اعلان رو قرمز کنند. یک مقدار نظر گذاشتن فرآیند سختی در بیان داره، وارد بلاگ شدی؟کدت رو زدی؟دستات رو شستی؟

حدود یک ماهی هست آمارگیر وبلاگ من و بخش مالکیت معنویش کار نمی کنه.تازگی یک پیام ارسال کردم برای رفع مشکل که هنوز خبری نشده.من از این امکانات اختیاری هم که گذاشتن هم خریداری کردم هم استفاده ،پس اینکه اینجا امکانات مجانیه و لطف عالی متعالی و خدا رو هم شکر کنید و فلان،راستش نه ،برای من یکی که صدق نمی کنه.شک هم دارم اگر امکانات رو کلا پولی کنند باز سرویس دهیشون رو ارتقا بدن.

به عنوان یک کاربر رضایتم متوسط هست.

شما هم اگر دوست داشتید مشارکت کنید و نظرتون رو در این رابطه بیان کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها